Nowoczesne rolety


Urządzając mieszkanie nie można zapominać o modnej i praktycznej dekoracji okien. Tradycyjne firany stają się coraz mniej popularne. Są one rzadko spotykane w nowoczesnych domach, które urządzone zostały w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.
Firany wymagają najczęściej dodatkowych elementów, które zapewnią intymność w pomieszczeniach. Na firanach bardzo szybko osadza się warstwa kurzu, dlatego też wymagają one częstego prania i prasowania.
Zastanawiając się co na oknach sprawdzi się najlepiej, warto poszukać inspiracji w katalogach oraz wśród zdjęć zamieszczanych na forach i portalach społecznościowych przez innych użytkowników.
Od kilku sezonów bardzo modne są między innymi tradycyjne żaluzje, rolety dzień i noc oraz plisy. Sklepy które zajmują się produkcją rolet, żaluzji i plis posiadają ogromny wybór tkanin o różnych grubościach i wzorach. Wiele modeli wykonywanych jest na indywidualne zamówienie klientów.
Wiele osób decyduje się również na mięsiste, grube zasłony, które sprawiają, że pomieszczenie staje się bardzo przytulne.

Polecamy: żaluzje Poznań.