Kurtyny paskowe


Produkt jest dostarczany jako gotowy system gotowy do instalacji i użytkowania. System jest wyposażony w kurtyny z PCV i wsporniki wykonane ze stali nierdzewnej. Unikalna konstrukcja tych elementów pozwala na szybki powrót przemysłowej kurtyny paskowej do pierwotnej pozycji. Podczas instalacji postępuj zgodnie z instrukcjami w tej kolejności.
Umieść wspornik ze stali nierdzewnej w otworze. Jeśli ustawiasz wspornik z przodu belki, powinien on odpowiadać szerokości otwarcia, a jeśli jest umieszczony pod belką, należy upewnić się, że pasek boczny może być poruszany bez przeszkód podczas transportu. Przymocuj wspornik do środka za pomocą śruby.

Po zaznaczeniu położenia otworów przymocuj wspornik montażowy do śrub i umieść na nim paski PVC. W przeciwieństwie do wspornika montażowego, który jest umieszczony z przodu belki ściennej, wspornik ze stali nierdzewnej, który jest umieszczony poniżej, należy przyciąć do wymaganego wymiaru, aby pasował do otworu i pasował do szerokości przejścia. Kurtyny z pasów PCV cieszą się ogromną popularnością. Warto jest je stosować, ponieważ są bardzo wytrzymałe i trwałe. Dostępne są w atrakcyjnej cenie – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Polecamy: https://ekranypcv.pl/